O mnie

"Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda Ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia, cololwiek odczuwali".

- Don McCullin

 

Start / O mnie

O mnie

Nazywam się Małgorzata Wasilewska i fotografią zajmuję się od kilkunastu lat. Główną, ulubioną dziedziną jest fotografia koncertowa, dzięki której nauczyłam się pracować w trudnych warunkach oświetleniowych i poznałam wielu wspaniałych ludzi.

Cały czas się rozwijam, szukając nowych pomysłów i wyzwań. Mając olbrzymie doświadczenie w pracy z wykorzystaniem manualnych ustawienień nie ma dla mnie zdjęć, których nie będę w stanie zrobić. Zapraszam do oglądania moich fotografii. Jeśli uznasz, że moje kadry podobają Ci się i chciałbyś/chciałabyś, żebym wykonała również zdjęcia dla Ciebie czy twojej firmy, zapraszam do kontaktu ze mną.

Czym się zajmuję?

  • FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - Fotografowanie wydarzeń kulturalnych, koncertów, fotorelacje z eventów, imprez firmowych, konferencji, targów, czy innych.
  • FOTOGRAFIA ŚLUBNA - Fotorelacje uwieczniające ten niezapomniany dzień jakim jest ślub, przygotowania do ślubu, ślub, wesele, sesje narzeczeńskie.
  • FOTOGRAFIA RODZINNA - uroczystości rodzinne, chrzciny lub inne uroczystości.
  • FOTOGRAFIA BIZNESOWA - zdjęcia w biurze, imprezy firmowe, eventy, itp.